České hry ke stažení zdarma

MMO webové hry

Víte, které hry jsou ve světě nejvíce rozšířené? Určitě jsou to MMORPG hry, které se dělí se na dva typy. První typ se hraje v prohlížeči. Druhý, který je o dost oblíbenější (hraje je více lidí - některé i desítky milionů po celém světě) se musí instalovat do počítače a nejznámějšími zástupci jsou World of Warcraft, Aion, Diablo a mnoho dalších.

Hry, které se hrají pouze v prohlížeči a přesto jsou akční a hraje je masivní počet lidí po celém světě, jsou právě tyto MMO hry. V těchto hrách se zaregistrujete a následně vstupujete do herního světa a spolu s vámi několik tisíc dalších reálných lidí po celém světě. Tito lidé jsou vaši potencionální soupeři, se kterými budete následně bojovat. Všichni ale nemusí být jen nepřátelé, pokud máte smysl pro diplomacii, můžete vytvářet aliance a pak se ze soupeřů stávají spojenci. Budujete své království a následně bojujete s těmito hráči a snažíte se býti lepšími než jsou oni, lepšími a silnějšími. Snažíte se dosáhnout primárního cíle hry, kterým hra končí. Tyto hry většinou zaberou nějaký čas a stávají se návykovými. Hry trvají od jednoho měsíce po jeden rok, kdy každý den musíte vstoupit do hry a zkontrolovat si, co se ve vaší nepřítomnosti stalo, kdo vás napadl, zda vám nepřebývají suroviny atd., protože tyto hry probíhají v reálném čase. To znamená, že i když nejste ve hře, můžete být vyloupeni, může vám zemřít armáda hladem atd. To jsou situace, které nutí hráče být neustále připojeni a tyto hry tudíž zaberou spousty času a stávají se návykovými

Jsou také hry, které se v reálném čase nehrají, ale ty nejsou tak oblíbené a zábavné, jako tyto hry typu Travian, Divoké kmeny, Travianer, Age of Empire, Shakes & Fidget a další. V těchto hrách vás nečekají žádné předměty, které vás posílí, vše je to jen o vaší taktice a umění, aby jste dosáhli vrcholuí. Zde je to jen o vytvoření co největší armády, populace a být nejlepší ve statistikách.

>>> HRÁT WEBOVÉ HRY <<<

Vyjmenovaná slova

Umíte je ještě?
www.superskolak.cz

KategorieNejhledanější

pou
Zadejte výraz ...
táta hrdina
tata hrdina
minecraft
auta
the sims
gta
farma
mahjongReklama

Výkup autobaterií a olova.